Hizmetlerimiz
P1 DAĞITIM BELGEMİZ


 
Hizmet Garantisi

KURYEMAN
ile gönderiniz
HİZMET GARANTİMİZDE!
 
Ziyaretçiler
 1 Bugün
 1 Bu Hafta
 1.352 Bu Ay
 1.597 Bu Yıl
 1.597 Tümü
1 Çevrim içi
 
 
Yorumlar

EL İLANLARIMI DAGITTIRDIM ÇOK MEMNUN KALDIM TAVSİYE EDERİM.

• fatih çınar
Read More...
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 
Özel
 

Çalışma Koşulları

Kurye Göndermek İçin

419 60 60  numaralı telefondan arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Hızlı kurye taşımacılığı hizmeti şu anda sadece Ankara ili ile sınırlı olmakla birlikte toplu dağıtımlarınız konusunda Taşıma Grubumuz içerisinde yer alan diğer şirketlerimizin de hizmetlerinden yararlanılarak tüm Türkiye genelinde gönderi yapabilirsiniz.

Fiyatlarımız

Abone ve peşin gönderilere ilişkin fiyat listemizi internet sayfamızda bulabilirsiniz. Araç kurye, toplu dağıtım ve toplu dağıtım öncesi hizmetlerimize ilişkin fiyatlarımızı öğrenmek için 419 60 60 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Abonelik Şartlarımız

Kuryeman abonelik sisteminde, müşterilerine peşin ödeme yaparak pul alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Yoğun ve sürekli gönderi yapan müşterilerimiz kurumsal bilgilerini çağrı merkezini arayarak Satış Destek Bölümündeki yetkili arkadaşlarımıza ilettikleri taktirde abonelik süreci başlayacaktır. Abone kaydı alınan müşterilerimiz avantajlı olan indirimli fiyat listesini kullanacakları gibi yoğun dönemlerde ve olumsuz hava şartlarında hizmetten öncelikli olarak yararlanacaklardır. Cari hesap sistemi uygulanacak abone müşterilerimiz tüm gönderilerini taşıma irsaliyeleri eşliğinde gönderecek ve Kuryeman muhasebe servisinin haftalık düzenleyeceği faturayı ödeyeceklerdir.

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi 8:30 - 18:00 cumartesi günleri ise 8:30 - 16:00 saatleri arasında kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Toplu Dağıtım Hizmetlerimiz

Toplu dağıtım hizmeti ile davetiye, bilet, brosür, katalog, duyuru, süreli yayın, dergi, bülten, kredi karti, banka kartları, fatura, hesap özeti, küçük paket, promosyon gibi çok çeşitli gönderileriniz güvenli, sistemli , hızlı ve ekonomik şekilde alıcısına gönderebilirsiniz.

Dağıtım Öncesi Hizmetlerimiz

Toplu dağıtım kapsamındaki gönderilerin, zarflama, ambalajlama, harmanlama, set oluşturma, insert yerleştirme, etiketleme, özel ambalaj malzemeleri temini, kişiye ya da şirketlere özel paketleme işlemleri dağıtım öncesi hizmetler olarak Kuryeman tarafından her müşteriye özel şekilde sunulmaktadır.

Gönderi Teslimi

Kuryeman'de tüm gönderiler özel takip numarası ile kayıt altına alınarak programa girişi yapılır. Teslime ilişkin bilgiler talebiniz üzerine e-mail ile, telefon ile ya da cep mesaj ile tarafınıza bildirilir. Ayrica kayıt sırasında alacağınız gönderi takip numarası ile web sayfamızda yer alan gönderi takip kısmından her müşteriye özel olarak verilecek kullanıcı adı ve şifresi ile teslim bilgilerini öğrenmeniz de mümkündür.

Dosya Poşeti (Gönderi Poşeti) temini ve ödemesi

Gönderilerinizin daha güvenli ve düzenli bir şekilde taşınabilmesi için özel olarak hazırlanan Kuryeman dosya poşeti ücretsiz olarak müşterilerinin hizmetine sunulmuştur. Yoğun ve sürekli çalısan abone müşterilerimize belli periyotlarda dosya poşeti gönderilecektir. Ayrıca tüm kuryelerimizde bulunan dosya poşetlerimiz talep eden müşterilerimizin gönderilerinde kullanılacaktır.