Hizmetlerimiz
P1 DAĞITIM BELGEMİZ


 
Hizmet Garantisi

KURYEMAN
ile gönderiniz
HİZMET GARANTİMİZDE!
 
Ziyaretçiler
 20 Bugün
 323 Bu Hafta
 323 Bu Ay
 323 Bu Yıl
 323 Tümü
1 Çevrim içi
 
 
Yorumlar

Batıkentte bulunan fizik tedavi merkezimizin 40.000 adet e ilanlarını kuryeman kurye ile dağıttırdık.Hepsi profesyonel hepsi tecrübeli çok güzel raporlu dağıtım yaptılar en azından ben fotoğrafları bana verdikleri cd ye bakıp dağıttılarından emin oldum.Tavsiye ederim..

• Özlem TOKATLI
Read More...
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 
Özel
 

Hakkımızda

MİSYON:

Etik ve yasal süreçlere uyumlu, ekip ruhunu benimsemiş, objektif, bütünsel, kalite odaklı ve sürekli gelişen  bakış anlayışımız doğrultusunda, sevgimizi eşit dağıtmak, tüm görevlerin/birimlerin tanımları ve önceliklerini etkin analiz etmek, günün yirmi dört saati gönülden destek ve danışmanlık vermek felsefesi ile motivasyonu arttırarak, beceri ve yetkinlikleri geliştirmek, Firmamızın hedefleri doğrultusunda, organizasyonumuzun bütününe ve insan hayatına katma değer sağlamak için varız.

Yurtiçi güvencesine ve kalitesine uygun katma değerli kurye ve toplu dağıtım ürünleri ile sektörde aranan, lider kurye ve toplu dağıtım kuruluşu olmak birincil amacımızı oluşturmaktadır. Personel kalitesini en üst düzeyde tutarak müşteri odaklı kültürü tüm çalışanlarına aşılamak ve gerekli eğitim, koruyucu tedbirlerle kaza, hasar, kayıp oranlarını asgaride tutmak bizim en temel görevlerimiz içerisinde yer almaktadır.

 

VİZYON:

 

 

KURYEMAN  misyon ve vizyonu doğrultusunda, nitelikli ve uzman profesyonel işgücünü cezbetmek, geliştirmek ve bünyemizde yaşatmak. Çalışanlarımızın memnuniyetini aşarak, İnsan Kaynakları yönetimi ve temel süreçleri açısından örnek alınan lider bir  KURYE  kuruluşu olmak. ANKARA’da değil, ÜLKEMİZ sınırları içinde , tüm standartlarda çok farklı bir “Güven” ortamı yaratmak. Profesyonel yetkin kadrosuyla, taşıma grubu şirketleri ile sinerji sağlayarak ve müşterilere entegre çözümler sunarak ilk tercih edilen firmalardan biri olmak ve karlı büyüyerek kurye ve toplu dağıtım sektörünün lider kurulusu olmak.

İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ - DEĞERLERİMİZ:

Gizlilik  İlkesi
Açıklık İlkesi
Eşitlik İlkesi  :  Sevgisini, bilgisini, disiplinini, tüm çalışanlarımıza eşit dağıtmak.
Öncelik İlkesi , Yönetimimiz, Bölümlerimiz, Birimlerimiz ve tüm çalışanlarımızın önceliklerini çok iyi analiz etmek.
“Biz” ruhu : “Ben” değil, “Biz” ruhunu, KURYEMAN ruhunu  kurumsal kültür olarak benimsemek ve benimsetmek.
İş ortamındaki çalışanımızı, işletme organizasyonu içindeki yeri ve ilişkileri ile ele almak.
İletişim : Tüm çalışanlarımız ile her günün her saati  iletişim.
Sürekli gelişen,
Araştırmacı,
Hedeflerini bilen ve sahip çıkan,
Değişime açık,
Özverili,
Disiplinli,
Dürüst,
“Güven” dolu ve güvenilirlik
Kalite odaklı
Kazan & Kazan & Kazandır prensibini benimseyen bir ekip değerlerine sahibiz.