Hizmetlerimiz
P1 DAĞITIM BELGEMİZ


 
Hizmet Garantisi

KURYEMAN
ile gönderiniz
HİZMET GARANTİMİZDE!
 
Ziyaretçiler
 1 Bugün
 1 Bu Hafta
 1.352 Bu Ay
 1.597 Bu Yıl
 1.597 Tümü
1 Çevrim içi
 
 
Yorumlar

Kurye firması deyince benim aklıma kuryeman geliyor.Kendileriyle 3 yıldır birlikte çalışıyoruz şirketimizin kamu kurumlarına teslim edilmesi gereken acil evraklarımızı yerine ulaştırıyorlar.Selami bey ve Ugur bey şirket müdürleri çok sevimli insanlar kurye personelleri çok tecrübeli işinin ehliler şirket olarak kuryeman kurye firmasını şiddetle tavsiye ediyoruz.

• Özcan GÜNEŞ
Read More...
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 
Özel
 

Hakkımızda

MİSYON:

Etik ve yasal süreçlere uyumlu, ekip ruhunu benimsemiş, objektif, bütünsel, kalite odaklı ve sürekli gelişen  bakış anlayışımız doğrultusunda, sevgimizi eşit dağıtmak, tüm görevlerin/birimlerin tanımları ve önceliklerini etkin analiz etmek, günün yirmi dört saati gönülden destek ve danışmanlık vermek felsefesi ile motivasyonu arttırarak, beceri ve yetkinlikleri geliştirmek, Firmamızın hedefleri doğrultusunda, organizasyonumuzun bütününe ve insan hayatına katma değer sağlamak için varız.

Yurtiçi güvencesine ve kalitesine uygun katma değerli kurye ve toplu dağıtım ürünleri ile sektörde aranan, lider kurye ve toplu dağıtım kuruluşu olmak birincil amacımızı oluşturmaktadır. Personel kalitesini en üst düzeyde tutarak müşteri odaklı kültürü tüm çalışanlarına aşılamak ve gerekli eğitim, koruyucu tedbirlerle kaza, hasar, kayıp oranlarını asgaride tutmak bizim en temel görevlerimiz içerisinde yer almaktadır.

 

VİZYON:

 

 

KURYEMAN  misyon ve vizyonu doğrultusunda, nitelikli ve uzman profesyonel işgücünü cezbetmek, geliştirmek ve bünyemizde yaşatmak. Çalışanlarımızın memnuniyetini aşarak, İnsan Kaynakları yönetimi ve temel süreçleri açısından örnek alınan lider bir  KURYE  kuruluşu olmak. ANKARA’da değil, ÜLKEMİZ sınırları içinde , tüm standartlarda çok farklı bir “Güven” ortamı yaratmak. Profesyonel yetkin kadrosuyla, taşıma grubu şirketleri ile sinerji sağlayarak ve müşterilere entegre çözümler sunarak ilk tercih edilen firmalardan biri olmak ve karlı büyüyerek kurye ve toplu dağıtım sektörünün lider kurulusu olmak.

İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ - DEĞERLERİMİZ:

Gizlilik  İlkesi
Açıklık İlkesi
Eşitlik İlkesi  :  Sevgisini, bilgisini, disiplinini, tüm çalışanlarımıza eşit dağıtmak.
Öncelik İlkesi , Yönetimimiz, Bölümlerimiz, Birimlerimiz ve tüm çalışanlarımızın önceliklerini çok iyi analiz etmek.
“Biz” ruhu : “Ben” değil, “Biz” ruhunu, KURYEMAN ruhunu  kurumsal kültür olarak benimsemek ve benimsetmek.
İş ortamındaki çalışanımızı, işletme organizasyonu içindeki yeri ve ilişkileri ile ele almak.
İletişim : Tüm çalışanlarımız ile her günün her saati  iletişim.
Sürekli gelişen,
Araştırmacı,
Hedeflerini bilen ve sahip çıkan,
Değişime açık,
Özverili,
Disiplinli,
Dürüst,
“Güven” dolu ve güvenilirlik
Kalite odaklı
Kazan & Kazan & Kazandır prensibini benimseyen bir ekip değerlerine sahibiz.