Hizmetlerimiz
P1 DAĞITIM BELGEMİZ


 
Hizmet Garantisi

KURYEMAN
ile gönderiniz
HİZMET GARANTİMİZDE!
 
Ziyaretçiler
 5 Bugün
 343 Bu Hafta
 402 Bu Ay
 402 Bu Yıl
 402 Tümü
1 Çevrim içi
 
 
Yorumlar

kuryeman kurye şirketıne geçen günlerde 270 adet elden teslim edilmek üzere davetiye dagıtım işimizi verdik sag olsunlar çok sıkışık bir dönemde iki gün içerisinde bütün davetiyelerimizi adreslere ulaştırdı teslim ettiler...buraya kadar her sey normal degılmı asıl sizlerle paylaşmak istedıgım olayı anlatmak istiyorum kuryeman kuryeye bu işimizi vermeden önce tam 3 tane kurye firması ile görüşmüştük bir tane kurye firması davetiye başına o kadar uçuk bir fiyat istediki size anlatamam başka bir kurye firmasını aradım onlarda elemanlarının olmadıgını söyledıler bende davetiyeleri alıp bu kurye şirketıne gittim ücrette anlastık davetiyeleri verdim kı yarım saat sonra aradılar biz bu fiyata bu davetiyeleri dagıtamayız gelın gerı alın dedıler gıttım aldım tam umıdımı kesmışken kuryeman ı aradım gelip davetiyelerımızı aldılar ve çok uygun fiyata dagıttılar sag olsunlar dagıtım raporlarınıda sundular .kuryeman kuryeyi herkese tavsiye ediyorum çok başarılılar...

• yunus biçen
Read More...
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 
Özel
 

Adresli Toplu Dağıtım

Basılı malzeme ve ürünlerinizi, istediğiniz zaman zarfında, belirliyeceğiniz adreslere imza karşılığında toplu dağıtımını gerçekleştiriyoruz.  Alt üst limit ve zaman sınırı olmadan çalışmalarınızın dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Hizmetimiz kurye hizmeti değildir. Tek ve parçalar halinde dağıtım gerçekleştirmemekteyiz. Genel toplu dağıtımlarınız Ankara'nın çeşitli bölgelerindeyse en az 100 adet olması gerekmektedir. 100 Adet ve altındaki toplu dağıtımlarınız sadece tek bölge içerisindeyse ( sadece bir ilçe içerisinde ) hizmet verebilmekteyiz.

Toplu dağıtımın müşteriler için büyük avantajı; kargo fiyat tarifesi olarak görülmemesidir. Dağıtılacak ürünleriniz kargo firmalarında olduğu gibi tek tek değil, toplu olarak fiyatlandırılır. Bu fiyatlandırma biçimide müşterilerimize ciddi olarak bütçe yapılanmasını olumlu yönde etkiler.

Bu hizmetimiz anlaşmalı veya adresleri belli olan müşterilerinize yöneliktir. Dağıtım hizmetlerimiz;

-  Periyodik yayınlar (dergi, bülten...)
-  Katalog ve rehberler,
-  Faturalar,
-  Açılış, kutlama, konferans vb. davetiyeler,
-  Düğün, nişan davitiyeleri,
-  Kampanya, duyuru broşürleri,
-  Sektörel yayınlar,
-  Promosyon ürünleri,
-  Eşantiyonlar ve hediyeler,
-  Poster, ajanda, el ilanı, takvim,
-  Çeşitli koli halinde ambalajı olan ürünler (dağıtım+toplama)

 

kurye ankara