Hizmetlerimiz
P1 DAĞITIM BELGEMİZ 
Hizmet Garantisi

KURYEMAN
ile gönderiniz
HİZMET GARANTİMİZDE!

 

Matbaa ve Promosyon Malzemesi Hizmetlerimiz 

hakkında bilgiler için Buraya Tıklayınız..

 
Ziyaretçiler
 3 Bugün
 329 Bu Hafta
 1.792 Bu Ay
 2.790 Bu Yıl
 2.790 Tümü
1 Çevrim içi
 
Yorumlar

Benim sitelerde bir dükkanım var yeni bi lokanta açmıştım siteler esnafına broşür dağıtmak için googleden broşür dağıtım dağıtım şirketlerini araştırdım bir kaç kurye şirketinin içerisinde kuryeman broşür dağıtım firmasına ulaştım daha önce hiç broşür dağıtmadığım için kuryeman yetkililerinden broşürlerimin nasıl kaç gün içinde ve garantisinin ne olup olmayacagını sordum saolsun müşteri hizmetleri temsilciside  dükkanıma kadar geldi broşürlerimin dağıtılmasında broşürlerin konulduğu posta kutularının fotoğrafınının çekileceğini  bilgi forumlarına not alınacağını bilgi forumlarının ve resimlerin olduğu cd yi broşür dağıtımı bittiktten snra rapor halinde sunulacaklarını söyledi dağıtım bittikten bir iş günü sonrada gelip raporlarını sundular çok memnun kaldım sitelerdeki esnaf komşularıma tavsiye ediyorum bu düşüncelerimide sizlerle paylaşmak istedim iyi günler  

• Resul Ersin Aksoy
Read More...
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 
Özel
 

Adresli Toplu Dağıtım

Basılı malzeme ve ürünlerinizi, istediğiniz zaman zarfında, belirliyeceğiniz adreslere imza karşılığında toplu dağıtımını gerçekleştiriyoruz.  Alt üst limit ve zaman sınırı olmadan çalışmalarınızın dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Hizmetimiz kurye hizmeti değildir. Tek ve parçalar halinde dağıtım gerçekleştirmemekteyiz. Genel toplu dağıtımlarınız Ankara'nın çeşitli bölgelerindeyse en az 100 adet olması gerekmektedir. 100 Adet ve altındaki toplu dağıtımlarınız sadece tek bölge içerisindeyse ( sadece bir ilçe içerisinde ) hizmet verebilmekteyiz.

Toplu dağıtımın müşteriler için büyük avantajı; kargo fiyat tarifesi olarak görülmemesidir. Dağıtılacak ürünleriniz kargo firmalarında olduğu gibi tek tek değil, toplu olarak fiyatlandırılır. Bu fiyatlandırma biçimide müşterilerimize ciddi olarak bütçe yapılanmasını olumlu yönde etkiler.

Bu hizmetimiz anlaşmalı veya adresleri belli olan müşterilerinize yöneliktir. Dağıtım hizmetlerimiz;

-  Periyodik yayınlar (dergi, bülten...)
-  Katalog ve rehberler,
-  Faturalar,
-  Açılış, kutlama, konferans vb. davetiyeler,
-  Düğün, nişan davitiyeleri,
-  Kampanya, duyuru broşürleri,
-  Sektörel yayınlar,
-  Promosyon ürünleri,
-  Eşantiyonlar ve hediyeler,
-  Poster, ajanda, el ilanı, takvim,
-  Çeşitli koli halinde ambalajı olan ürünler (dağıtım+toplama)

 

kurye ankara