Hizmetlerimiz
P1 DAĞITIM BELGEMİZ


 
Hizmet Garantisi

KURYEMAN
ile gönderiniz
HİZMET GARANTİMİZDE!
 
Ziyaretçiler
 48 Bugün
 155 Bu Hafta
 155 Bu Ay
 155 Bu Yıl
 155 Tümü
1 Çevrim içi
 
 
Yorumlar

Öncelikle çok teşekkür ile başlamak istiyorum. kuryeman  ile tanışmadan önce bir çok firma ile el ilanlarımı dagıttırmak için  çalıştım. Fakat her seferinde mutlaka bir aksilik ile karşılaşarak broşürlerin yerlere atılmasını  dagıtılmadan dagıtılmış gibi gösterılmesıyle sinirlerim bozuluyordu. Türkiye ve Ankarada fotograflı ispatlı broşür dagıtıldıgını kuryeman sayesinde sevinerek ögrendim  . İnşaallah ilerleyen günlerdede matbaadan yeni broşürlerim gelecek  yine kuryemana dagıttıracagım  Ticaret hayatımda farklı bir yön çizmeyi hedefliyorum onun içinde belli priyodlarda reklam broşürlerimi dagıttırmanın önemini biliyorum . Bana bu kurye hizmetlerini sunan kuryeman firmasına göstermiş olduğu ilgiden dolayı için teşekkür ederim.

• Aydın özcelık
Read More...
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 
Özel
 

Adresli Toplu Dağıtım

Basılı malzeme ve ürünlerinizi, istediğiniz zaman zarfında, belirliyeceğiniz adreslere imza karşılığında toplu dağıtımını gerçekleştiriyoruz.  Alt üst limit ve zaman sınırı olmadan çalışmalarınızın dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Hizmetimiz kurye hizmeti değildir. Tek ve parçalar halinde dağıtım gerçekleştirmemekteyiz. Genel toplu dağıtımlarınız Ankara'nın çeşitli bölgelerindeyse en az 100 adet olması gerekmektedir. 100 Adet ve altındaki toplu dağıtımlarınız sadece tek bölge içerisindeyse ( sadece bir ilçe içerisinde ) hizmet verebilmekteyiz.

Toplu dağıtımın müşteriler için büyük avantajı; kargo fiyat tarifesi olarak görülmemesidir. Dağıtılacak ürünleriniz kargo firmalarında olduğu gibi tek tek değil, toplu olarak fiyatlandırılır. Bu fiyatlandırma biçimide müşterilerimize ciddi olarak bütçe yapılanmasını olumlu yönde etkiler.

Bu hizmetimiz anlaşmalı veya adresleri belli olan müşterilerinize yöneliktir. Dağıtım hizmetlerimiz;

-  Periyodik yayınlar (dergi, bülten...)
-  Katalog ve rehberler,
-  Faturalar,
-  Açılış, kutlama, konferans vb. davetiyeler,
-  Düğün, nişan davitiyeleri,
-  Kampanya, duyuru broşürleri,
-  Sektörel yayınlar,
-  Promosyon ürünleri,
-  Eşantiyonlar ve hediyeler,
-  Poster, ajanda, el ilanı, takvim,
-  Çeşitli koli halinde ambalajı olan ürünler (dağıtım+toplama)