Hizmetlerimiz
P1 DAĞITIM BELGEMİZ


 
Hizmet Garantisi

KURYEMAN
ile gönderiniz
HİZMET GARANTİMİZDE!
 
Ziyaretçiler
 1 Bugün
 1 Bu Hafta
 1.352 Bu Ay
 1.597 Bu Yıl
 1.597 Tümü
1 Çevrim içi
 
 
Yorumlar

Daha öncesinde kaliteli bir kurye hizmeti almak için kuryemane ödediğimin 2,5 katını başka bir firmaya ödüyordum ama fazladan ödüyormuşum bunun farkına sonradan vardım.Dagıtım teslimat oranı yüksek ve problemsiz.Tercih etmenizde fayda var derim.

• Fahrettin altınay
Read More...
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 
Özel
 

Acil Kurye Ankara

Adınız   :
Soyadınız   :
Telefon No   :
Adres   :
Taşınacak Mal Türü   :
İl / Şehir   :
Nereden   :
Nereye   :
Kurye Tipi   :
Kurye Zamanı   :

Kurye sektöründe önemli bir yere sahip olan KURYEMAN; Acele kurye ve acil kargo - evrak taşıma hizmetleri üzerine özel olarak oluşturduğu departmanı sayesinde işlemlerinizi sorunsuzca çözümlenmesinde yardımcı oluyoruz. Ayrıca acil evrak taşıma işlemlerinizde özel ekipman donanımlı araçlarımız ile dosyaların hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. 

Kullanmış olduğumuz son teknoloji alt yapımız sayesinde evrağınızında teslim edilme anında size aynı anda sms olarak sonuç bildirme de bulunuyoruz. İşlemleriniz ve taşımalarınız bizim için hızlı olması yanında bir o kadar da hassas olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Çalışmalarımız siz değerli müşterilerimiz için daha profesyonel bir hizmet sunabilmek adına KURYEMAN yönetimi tarafından ekiplerimiz sürekli ve detaylı bir şekilde denetim altında olduğunu bildirmek isteriz. KURYEMAN ailesi olarak güvenli taşımacılığın tek adresi olmak adına sizlere daha iyi bir hizmet vermek; bizim her zaman ilk ve tek görevimiz olmuştur.