Hizmetlerimiz
P1 DAĞITIM BELGEMİZ


 
Hizmet Garantisi

KURYEMAN
ile gönderiniz
HİZMET GARANTİMİZDE!
 
Ziyaretçiler
 3 Bugün
 3 Bu Hafta
 3 Bu Ay
 3 Bu Yıl
 3 Tümü
1 Çevrim içi
 
 
Yorumlar

SAKARYA CADDESİNDE ÖZEL BİR DERSHANE DE HALKLA İLİŞKİLER ÇALIŞANIYIM BROŞÜR DAĞITIMINI KENDİ ÇALIŞAN HİZMETLİ ARKADAŞLARIMIZ VASITASIYLA YÜRÜTÜYORDUK AMA ZAMANLA BU İŞİN BÖYLE YÜRÜMİYECEĞİNE KARAR VERDİK VE KURYEMANI BULDUK BROŞÜRLERİMİZİN 30.000 ADETİNİN DE HER BİRİNİN NERDE VE NASIL DAĞITILDIĞINI GÜN SONUNDAKİ RAPORLARDA GÖRDÜK ÇOK MUTLU OLDUK .

• ali ŞIVGIN
Read More...
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 
Özel
 

Broşür Dağıtımı Ankara

BROŞÜR DAĞITIMI; SİZİN KURUMUNUZUN DIŞARIDAKİ AYNASIDIR! 

1. BROŞÜR TASARIM ÇALIŞMASI

Broşür dağıtımı hizmeti almadan önce iyi bir sonuç alabilmek adına  broşür tasarımı ve broşür içeriği çok önemlidir. Bu hususta aklınızda nerden başlayacağınız yoksa uzman reklam danışmanlarımızdan bu konu hakkında fikirler alabilir ve broşür tasarım çalışmalarını tarafımızdan yapılmasını talep edebilirsiniz.

2. BROŞÜR DAĞITIMI İÇİN HEDEF KİTLE SEÇİMİ

Broşür çalışmanıza başlarken işi hangi bölgede ve ne amaçla yapacağınız çok önemlidir. Biliyorsunuz ki reklamın iyisi kötüsü olmaz. Ancak doğru reklam sizi başarıya götürür. Hedef kitle ve lokal bölgelerinizi seçerken uzman satış danışmanlarımızdan fikir alabilirsiniz.

3. BROŞÜR DAĞITIMINDA ADET MİKTARI

Broşür çalışmalarınıza başlarken dağıtımı yapılacak broşür sayısıda çok önemlidir. Bu sayı sizin belki de doğru nokta olan çalışmanızı tetikleyecek yegane unsur olabilir. Yapılacak kampanya ve ya tanıtımlarınız için uzman satış danışmanlarımızdan kaç adet dağıtım yapılması konusunda fikir alabilirsiniz.

4. BROŞÜR DAĞITIMINDA DİSİPLİNEL RAPORLAMA

Broşür dağıtımında başarılı sonuçlar almanın en önemli kısımlarından biri de broşür dağıtım hizmetinin kalitesidir. Hizmet kalitesinde ki disiplinel çalışma anlayışı ve detaylı (fotoğraflı) raporlama size hedef bölgenizde hakimiyetinizin ve kontrollü çalışmanın imkanlarını sunacaktır. KURYEMAN; her broşür çalışmasında tek tek fotoğraflamalı raporlama hizmeti ile sizlerin daha verimli ve özverili hizmet aldığını göstemekte ve bunun bilincinde çalışmaktadır.